рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Землю в Україні можна буде придбати лише у безготівковій формі — міністр

  • Розсилка
  Землю в Україні можна буде придбати лише у безготівковій формі — міністр

  Потрібно буде показати, звідки ці гроші взялися - зазначив чиновник

  Після ухвалення законопроєкту №2278-10 про обіг земель сільгосппризначення купівля-продаж землі здійснюватиметься лише у безготівковій формі.

  Про це заявив міністр економіки Тимофій Милованов під час публічного обговорення фінальної версії земельної реформи, передає «Укрінформ».

  «Не буде готівкових розрахунків. Ми боротимемося з тіньовими ринками. Тому розрахуватися за придбану землю можна буде лише в безготівковій формі. Потрібно буде показати, звідки ці гроші взялися. Можна буде взяти кредит», - підкреслив міністр.

  За його словами, обов’язковий показ походження грошей на купівлю землі стане свого роду запобіжником того, щоб «чорні» чи нелегальні гроші не зайшли на ринок і не спотворили його.

  «Державна підтримка буде зосереджена на здешевлення відсотків для купівлі землі. Ми очікуємо, що буде відсоток, під який можна буде брати кредит, у 3-5% річних у гривнях. Це дуже прийнятні пільгові умови на рівні інфляції, або менше інфляції.

  Ми формально компенсуватимемо банкам відсоткову ставку Національного банку, це те, що називається обліковою ставкою. Ми будемо підтримувати тих, хто є маленьким фермером», - додав Милованов.

  Він зазначив, що також буде створено фонд гарантування кредитів для того, щоб люди, які працюють на землі, але не мають кредитної історії, змогли подати заявки у банки, а держава зі свого боку буде гарантувати ризики, аби банки могли видати кредити.

  «Суспільство вимагає недоступу іноземців, і це гарантовано сьогодні. Суспільство вимагає обмеження, тому 10 тисяч гектарів — це той компроміс, який виглядає найбільш прийнятним», - додав міністр.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ