рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Київська влада вимагає встановити у маршрутках обладнання для Е-квитка

  • Розсилка
  Київська влада вимагає встановити у маршрутках обладнання для Е-квитка

  Валідатори для електронної оплати мають встановити всі приватні перевізники

  Київська міська державна адміністрація вводить нові вимоги для приватних перевізників – маршрутки необхідно обладнати валідаторами для зчитування електронного квитка. Про це в інтерв’ю DATA.UA повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

  «Відсьогодні діють нові вимоги, які включають установку валідатора для електронної оплати. Це обов’язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчився договір або з якими він був розірваний, або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Усі повинні будуть придбати нове обладнання і встановити його», – розповів заступник голови КМДА.

  У такий спосіб столична влада хоче вивести з тіні доходи від перевезень у приватному громадському транспорті, а також спростити спосіб оплати для пасажирів.

  «Це дозволить людям, які користуються послугами приватних перевізників, оплатити проїзд карткою, електронним квитком, системою PayPass. У них з’явиться один спосіб оплати у будь-якому транспорті незалежно від того, комунальний він чи приватний. А також це призведе до того, що приватники будуть змушені показувати офіційну дохідну частину, чого сьогодні не відбувається», – заявив Давтян.

  Нагадаємо, у найближчі місяці столиця очікує на повне постачання обладнання автоматизованої системи сплати проїзду для запуску Е-квитка. Поки здійснювалася лише попередня робота.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ