Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличко придумав, як відкупитися від сімей загиблих учасників АТО, що претендують на землю у столиці

  • Розсилка
  <p>Мер Києва повідомив, що родини загиблих та учасники АТО підтримують ідею щодо виплат за земельні ділянки</p> - Кличко придумав, як відкупитися від сімей загиблих учасників АТО, що претендують на землю у столиці

  Мер Києва повідомив, що родини загиблих та учасники АТО підтримують ідею щодо виплат за земельні ділянки

  Компенсація пропонується у розмірі 400 прожиткових мінімумів. На сьогодні це - 840 тисяч гривень

  Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення про виплати матеріальної допомоги членам сімей загиблих киян-учасників АТО за належні до одержання або одержані ними земельні ділянки.

  Про це він заявив під час відкриття засідання Київради.

  «У порядку невідкладності пропоную внести до порядку денного, розглянути і ухвалити питання про виплати матеріальної допомоги уповноваженим членам сімей загиблих киян-учасників АТО. Це кошти, які міська влада пропонує виплатити за належні до одержання або одержані ними земельні ділянки», - сказав Кличко, якого цитує прес-служба політика.

  Мер додав, що міська рада має оперативно включити видатки на реалізацію відповідних виплат до бюджету столиці на 2019 рік.

  Компенсація пропонується у розмірі 400 прожиткових мінімумів. На сьогодні це - 840 тисяч гривень.

  «Київ - перше і єдине місто в Україні, яке пропонує і - переконаний - реалізує таку ініціативу», - наголосив Кличко.

  Він обґрунтував таку пропозицію тим, що землі в межах столиці не так багато. Відповідно столична влада не зможе видати її всім, кому належить за законом. По-друге, далеко не всі родини загиблих, зауважив Кличко, які отримали землю, зможуть на ній побудуватися.

  Зазначається, що на сьогодні в столиці завершено процес виділення 138 земельних ділянок.

  «Тому столична влада має намір віднайти кошти, щоб виплатити матеріальну допомогу - як компенсацію за земельні ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд», - заявив Кличко.

  Він повідомив, що столична влада спілкувалася з родинами загиблих та учасниками АТО. «Вони підтримують таку ідею. І, сподіваюся, в нас не буде зайвих дискусій щодо важливості і нагальності цього питання», - підкреслив мер Києва.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ