На Київщині на хабарі затримали двох інспекторів екологічної інспекції
![На Київщині на хабарі затримали двох інспекторів екологічної інспекції](/img/article/5398/9_main-v1540592464.jpg)
Інспектори вимагали хабар за проведення позитивної перевірки та незастосування штрафних санкцій до організації
Правоохоронці затримали двох інспекторів Державної екологічної інспекції Столичного округу за підозрою в одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 тис. доларів.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
Зокрема, 26 жовтня правоохоронці затримали двох інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Столичного округу, один з яких є депутатом Вишгородської міської ради, які вимагали та отримали хабар у розмірі 2 тис. доларів від посадових осіб товариства за проведення «позитивної« перевірки та незастосування штрафних санкцій.
В даний час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішується питання про повідомлення про підозру затриманим особам у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 («Вимагання та одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб«) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
Коментарі — 0