Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Перед святами Київрада терміново змінить рішення про заборону салютів

  документ
  • Розсилка
  Перед святами Київрада терміново змінить рішення про заборону салютів

  Як і раніше, передбачається заборона на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів

  Напередодні низки свят Київрада поспішно вносить поправки до проекту рішення від 4 вересня 2014 року «Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних засобів на території Києва». Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат Київської міської ради Олександр Пабат.

  Планується, що голосування щодо нової редакції буде винесено на пленарне засідання у четвер, 17 травня.

  «Документом, як і раніше, передбачається заборона на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів, з аргументацією про неприйнятність урочистостей і салютів у той час, коли в країні йдуть бойові дії. Правки пов'язані зі зміною формату антитерористичної операції на законодавчому рівні (Закон України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях»)», - повідомив Пабат.  14_32


  Він зазначив, що задля уникнення можливих спекуляцій оновленим документом уточнюється, що заборона на використання піротехніки поширюється на весь час проведення в Україні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ