У Києві може не з'явитися вулиця Богдана Гаврилишина

  До завершення терміну реєстрації підписів залишилося 12 днів
  Ще в жовтні 2016 року на сайті Київської міської ради було зареєстровано петицію про перейменування вулиці Ванди Василевської на вулицю Богдана Гаврилишина.  Автором петиції виступив Марценюк Сергій Анатолійович. «На вшанування пам'яті видатного українця, економіста, громадського діяча і мецената Богдана Гаврилишина пропоную
  • 11 Сiчня, 15:27
  • Розсилка

  До завершення терміну реєстрації підписів залишилося 12 днів

  Ще в жовтні 2016 року на сайті Київської міської ради було зареєстровано петицію про перейменування вулиці Ванди Василевської на вулицю Богдана Гаврилишина. 

  Автором петиції виступив 

  Нагадаємо, 24 жовтня 2016 року, пішов з життя видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин.

  Однією з останніх заяв Гаврилишина стала така: на його думку, в українській владі на сьогодні немає патріотів, а компетентних і порядних людей – одиниці.

  Богдан Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук – у Женевському університеті. Впродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у семи університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ