Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Віталій Кличко отримав ключі від «Євробачення-2017»

  • Розсилка
  Віталій Кличко отримав ключі від «Євробачення-2017»

  «Розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу, який цього року відбудеться в столиці України»

  Мер Києва Віталій Кличко отримав символічні ключі від «Євробачення». Їх під час урочистої церемонії, яка відбулася в київській мерії, вручила президент міської ради минулорічного господаря конкурсу – Стокгольма – Єва-Луїза Ерландссон.

  «Я радий вітати всіх сьогодні тут, на першому офіційному заході події, на яку ми всі чекаємо і до якої готуємося – «Євробачення-2017». Столиця України вдруге прийматиме пісенний конкурс. І мені надзвичайно приємно бути причетним до цього дійства, брати безпосередню участь у підготовці і проведенні «Євробачення», – зазначив мер Києва Віталій Кличко. – Бо музику люблять усі. І я переконаний, вона єднає світ. Робить його добрішим, дарує людям настрій. І саме завдяки «Євробаченню» люди в усьому світі мають можливість – через музику – дізнатися про культуру, характер, вподобання людей у багатьох країнах. І ми всі вдячні Джамалі, завдяки якій минулого року світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу!» – наголосив київський міський голова.  Віталій Кличко зазначив, що Київ із радістю чекає на «Євробачення» і готується до його проведення. Та запевнив, що конкурс відбудеться на найвищому рівні.

  «Сьогодні офіційно розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу. Ми зробимо все, щоб із притаманною українцям гостинністю і душевністю прийняти всіх гостей, які приїдуть на «Євробачення-2017». Щоб про Україну і про нашу столицю залишилися яскраві враження і теплі спогади. Щоб іноземні гості – а їх ми очікуємо понад 20 тисяч – побачили, яке гарне наше місто і які відкриті та щирі люди українці», – сказав мер Києва під час церемонії.

  «Ви гідно і яскраво провели «Євробачення». Київ приймає естафету! І в травні наше місто стане музичною столицею Європи, – звернувся Кличко до президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон. – Бо, ще раз наголошу, музика об’єднує людей, міста, країни, континенти. І це дуже важливо. І особливо важливо сьогодні для України».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ