Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в декларації Труби

  • Розсилка
  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба - Агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в декларації Труби
  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба

  Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило порушення в електронній декларації директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби. Про це повідомив член НАЗК Олександр Серьогін.

  З його слів, результати перевірки декларації Труби за 2017 рік було заслухано на засіданні НАЗК 31 травня.  Під час перевірки НАЗК встановило, що Труба не задекларував деякі відомості, зокрема нерухомість дітей, а також вартість цінних паперів.

  Серьогін повідомив, що ці порушення становлять менше 100 прожиткових мінімумів і «не тягнуть» на адміністративну відповідальність.

  «Він (Труба) має виправити ситуацію, внести правки, а якщо він не зробить цього, то будемо вже дивитися, що далі робити», - додав Серьогін.

  Зазначимо, Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливих порушень директора Державного бюро розслідувань Романа Труби під час звільнення чотирьох керівників підрозділів ДБР і доручила розслідування Національній поліції.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ