Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аграрна партія прозвітувала, яку зарплату платить своєму лідеру – мультимільйонеру Скоцику (ДОКУМЕНТ)

  • Розсилка
  Віталій Скоцик, який заробив статки, будучи топ-менеджером міжнародних компаній, отримує у Аграрній партії доволі скромну зарплату - Аграрна партія прозвітувала, яку зарплату платить своєму лідеру – мультимільйонеру Скоцику (ДОКУМЕНТ)
  Віталій Скоцик, який заробив статки, будучи топ-менеджером міжнародних компаній, отримує у Аграрній партії доволі скромну зарплату

  В центральному апараті партії середня заробітна плата працівника становить 4 703 грн

  Голова Аграрної партії Віталій Скоцик отримує зарплатню на посаді керівника політсили у розмірі близько 12 тис. гривень у місяць. Такі дані вказані у фінзвіті партії за 2017 рік.

  Загалом, у 2017 році на зарплату для працівників і центрального апарату політсили, і обласних осередків Аграрної партії було витрачено 2,8 млн гривень, йдется  у дослідженні центру «Ейдос» для «Главкома».

  В центральному апараті середня заробітна плата працівника становить 4 тис. 703 грн. Розмір найбільшої зарплати в голови партії – близько 12 тис. грн в місяць виплачують Віталію Скоцику, а трохи більше 10 тис. грн у місяць раніше платили керівнику секретаріату політсили Роману Безсмертному, який припинив співпрацю зі Скоциком і оголосив, що йтиме в президенти.

   Решта працівників мають зарплату на рівні мінімальної.

  Нагадаємо, голова партії Віталій Скоцик до політичної кар’єри протягом багатьох років був керівником міжнародних аграрних компаній Landkom International та АMAKO.

  Детальніше читайте: Політичні куркулі. Чим здивував фінансовий звіт Аграрної партії

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ