Бойовики «ДНР» брали участь у «спецопераціях» в окупованому Луганську

  Бойовики заявили, що нібито «припинили діяльність злочинної групи спецпризначенців Міноборони України»
  У так званому «Міністерстві державної безпеки» самоназваної «ДНР» заявили про свою участь у «спецопераціях» в окупованому Луганську. Про це повідомляється на сайті «МДБ». У так званому «відомстві»  заявили, що діяли спільно з силами «ЛНР», і нібито «припинили
  • 23 Листопада, 2017, 01:31
  • Розсилка

  Бойовики заявили, що нібито «припинили діяльність злочинної групи спецпризначенців Міноборони України»

  У так званому «Міністерстві державної безпеки» самоназваної «ДНР» заявили про свою участь у «спецопераціях» в окупованому Луганську.

  Про це повідомляється на сайті «МДБ».

  У так званому «відомстві»  заявили, що діяли спільно з силами «ЛНР», і нібито «припинили діяльність злочинної групи спецпризначенців Міноборони України».

  Як повідомлялося, 21 листопада в окупованому Луганську військовий переворот: озброєні люди оточили центр.  

  У центр міста пригнали бронетехніку. Це стало результатом конфлікту між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким і відстороненим від посади «голови МВС ЛНР» Ігорем Корнетом.

  Жителі міста повідомляють, що в Луганську не працюють телебачення і радіо, а також пошта.

  Засновник міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm Роман Бурко повідомив, що конфлікт між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким і «міністром внутрішніх справ «ЛНР» Ігорем Корнетом є боротьбою за владу між групою впливу ФСБ Росії і групою впливу помічника президента РФ Владислава Суркова. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ