Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ми продовжимо служити - звільнений з Росії моряк Оприско

  • Розсилка
  <span>Звільнений з російського полону моряк Андрій Оприско</span> - Ми продовжимо служити - звільнений з Росії моряк Оприско
  Звільнений з російського полону моряк Андрій Оприско

  «За нами правда, за нами Бог. Ми переможемо обов’язково», - заявив Оприско

  Старший матрос Військово-морських сил України Андрій Оприско, звільнений із російського полону, заявив, що всі моряки продовжать службу у ВМС ЗСУ.

  Про це він повідомив в коментарі журналістам у Києві.

  «Всі хлопці вирішили продовжувати службу. Море затягує назавжди. Два слова – ми переможемо, і немає в тому сумніву ніякого. Тому що за нами правда, за нами Бог. Ми переможемо обов’язково», - заявив Оприско.

  «Тіло в тюрмі, а дух був вільний. Ми знали, що нас вдома чекають, що ми праві, що ми правильно поступили», - розповів моряк про російський полон.

  Нагадаємо, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян та 24 моряків, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

  Президент Володимир Зеленський заявив, що другий етап обміну полоненими передбачає звільнення затриманих в Росії кримських татар.

  Росія утримує на своїй території та в анексованому Криму ще 110 громадян України.

  До слова, український політв'язень і режисер Олег Сенцов заявив, що у російській в’язниці його змушували свідчити проти Київського міського голови Віталія Кличка. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ