рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міністр економіки розповів про своє бурхливе «американське» кохання

  • Розсилка
  Тимофій Милованов розповів про своє бурхливе «американське» кохання - Міністр економіки розповів про своє бурхливе «американське» кохання
  Тимофій Милованов розповів про своє бурхливе «американське» кохання

  Милованов був одружений і розлучився у 2008 році

  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов поділився історією свого бурхливого «американського» кохання.

  Про це він розповів в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

  На запитання, чи має міністр американський паспорт, він відповів: «Немає. Я громадянин України. Я громадянин тільки однієї країни – України. Я жив у Німеччині 4 роки, не отримав там паспорт, я жив і працював в Америці…».

  Коментуючи питання про те, чи повернувся б Милованов до США та де живе його сім’я, він сказав: «У мене немає сім’ї. У мене сестри є тут і дівчина у мене є тут».

  Він також розповів, що був одружений і розлучився у 2008 році.

  «Був одружений з американкою. Я її зустрів під час навчання, у барі, в клубі нічному, до речі, коли студентом був, докторантом. Таке кохання було, знаєте… Може, чотири, п’ять років, може, шість (були разом. – Ред.), але воно було таке бурхливе, таке справжнє, але з усіма цими емоційними проблемами, коли багато пристрасті і не завжди достатньо бажання на компроміси йти. То воно… не спрацювалося», – сказав Милованов.

  Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов отримав за грудень 222,6 тис. гривень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ