МВС обнародувало відео, як мітингувальники забивають ногами поліцейського
Постраждалий Ігор Яценко - ветеран АТО
В мережі з'явилося відео побиття ногами 27-річного поліцейського Ігоря Яценка, учасника АТО, яке влаштували мітингувальники під стінами Верховної Ради.
Цей запис у Facebook оприлюднив народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
«Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Василь Гацько, Сергій Лещенко та Міхо Саакашвілі вчора багато разів заявляли, що мітинг біля Верховної Ради носить ненасильницький характер. Це відверта нахабна брехня! Організатори мітингу закликали під свої знамена провокаторів, які прийшли з однією метою - бити і трощити», - зазначив він.
Геращенко додав, що поліція і Нацгвардія отримали накази лише забезпечувати безпеку мітингувальників, щоб уникнути повторення трагедії 31 серпня 2015 року, коли в результаті вибуху гранати загинули четверо нацгвардійців.
Як відомо, під час сутичок на акції протесту постраждали двоє правоохоронців.
Як повідомляв «Главком», на перетині вулиць Грушевського і Садової сталися сутички між учасниками акції протесту і правоохоронцями.
Після цього учасники акції протесту почали встановлювати намети біля будівлі Верховної Ради
Масові протести, які майже місяць готували «Рух нових сил», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Свобода», «Національний корпус», «Громадський контроль», «Демальянс», Автомайдан, громадські організації «Чесно», «Реанімаційний пакет реформ» та інші, виявилися не таким вже й масовими.
За попередніми оцінками, на вулиці вийшло не більше 5 тисяч осіб, в той час як правоохоронців, візуально здавалось, було десь стільки ж – влада аж занадто перестрахувалася.
В урядовий квартал з самого ранку пройти можна було тільки через рамки металошукачів, а ближче до початку засідання Ради її оточили колони Нацгвардії і поліції, бо серед організаторів протесту лунали ідеї блокувати або навіть штурмувати парламент, якщо їхні три вимоги не будуть виконані.
Нагадаємо, учасники акції вимагають внести до порядку денного ВР три питання – скасування депутатської недоторканості, створення Антикорупційного суду та зміни виборчого законодавства (пропорційна система з відкритими списками).
Читайте матеріал «Главкома» Протест 17 жовтня. Перші висновки і підсумки
Коментарі — 0