рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Намісник Почаївської лаври підтримав фейк про «мікрочіпну вакцину, контрольовану 5G»

  документ
  • Розсилка
  Намісник Почаївської лаври Володимир - Намісник Почаївської лаври підтримав фейк про «мікрочіпну вакцину, контрольовану 5G»
  Намісник Почаївської лаври Володимир

  Митрополит Московської церкви виступив проти щеплень від коронавірусу

  Митрополит Почаївський Володимир, який є вікарієм Київської митрополії УПЦ МП та намісником Почаївської лаври, виступив від імені монастиря з підтримкою заяви Синоду Православної церкви Молдови Московського патріархату від 19 травня, в якій владу Молдови звинуватили в змові із засновником компанії Microsoft Біллом Гейтсом.

  Йдеться про чергову вигадку російської пропаганди про те, що відомий підприємець та благодійник нібито через вакцини проти коронавірусу «хоче впровадити в організм людей мікрочіпи, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G».

  Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

  Незважаючи на те, що заяву Молдавського Синоду висміяли багато церковних та світських діячів як конспірологічну безглуздість, митрополит Почаївський Володимир (Мороз) з братією монастиря висловив з нею повну солідарність і застеріг від використання щеплень проти коронавірусу.

  «Звернення Синоду Православної церкви Молдови є надзвичайно актуальним і відповідає на надзвичайно серйозні виклики сучасності, з якими стикається свята православна церква», – йдеться в зверненні за його підписом.


  87_11


  88_11

  «Підтримуємо Вашу сповідницьку позицію. Бажаємо, щоб Ви і надалі твердо і рішуче захищали християнські цінності і попереджали православних християн про небезпеки нашого часу», – пише митрополит УПЦ МП в офіційному зверненні, опублікованому на сайті Молдавської митрополії.

  Нагадаємо, що в квітні місцева влада повністю закривала Почаївську лавру на карантин, а пізніше відкрила кримінальне провадження за порушення монастирем карантину.

  За повідомленням «Главкома», під час святкування Великодня у лаврі не було дотримано карантинний режим. Божественна літургія відбулася за участі значної кількості вірян, які не дотримувалися дистанції.

  До слова, Covid-19 також було виявлено у митрополита УПЦ Московського патріархату Сергія, який має кілька місць проживання, зокрема і в Почаєві.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ