рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАЗК перевірить законопроєкт про ріелторів на корупційні ризики

  • Розсилка
  Законопроєктом пропонують заборонити орендувати (здавати в оренду) чи купувати (продавати) житло в Україні без ріелторів - НАЗК перевірить законопроєкт про ріелторів на корупційні ризики
  Законопроєктом пропонують заборонити орендувати (здавати в оренду) чи купувати (продавати) житло в Україні без ріелторів

  НАЗК проведе антикорупційну експертизу проекту закону №3618 «Про ріелторську діяльність в Україні»

  Національне агентство з питань запобігання корупції проведе експертизу на наявність корупційних ризиків у законопроєкті «Про ріелторську діяльність в Україні».

  Про це повідомляє пресслужба відомства.

  «НАЗК проведе антикорупційну експертизу проекту закону №3618 «Про ріелторську діяльність в Україні». Законопроєкт був відібраний для проведення антикорупційної експертизи в результаті моніторингу проектів нормативно-правових актів та попереднього аналізу ризиків, який проводить НАЗК», - вказано у повідомленні.

  Проєкт закону має на меті:

  • запровадити єдину державну політику у сфері регулювання ріелторської діяльності в Україні; 
  • встановити порядок надання ріелторських послуг; 
  • визначити відповідальність за порушення у сфері ріелторської діяльності;
  • створити Єдину інформаційну базу даних про об’єкти нерухомості та операції з ними як системи, що містить у своєму складі бази даних, інформаційні ресурси та сервіси для провадження ріелторської діяльності тощо.

  Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували проєкт закону «Про ріелтерську діяльність», яким пропонують заборонити орендувати (здавати в оренду) чи купувати (продавати) житло в Україні без ріелторів.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ