Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ООН: в Україні проживають понад 35 тисяч осіб без громадянства

  • Розсилка
  ООН: в Україні проживають понад 35 тисяч осіб без громадянства

  Представник ООН поділився ідеями, як вирішити проблему безгромадянства

  Дані Управління Верховного комісара ООН у справах біженців свідчать, що в Україні проживають понад 35 тисяч осіб без громадянства.

  Про це повідомив представник УВКБ ООН в Україні Пабло Матеу під час відкриття муралу «Маленький громадянин» в четвер у Києві.

  «В усьому світі понад 10 мільйонів людей, які не мають національності, але не дуже багато людей знають про цю проблему. В Україні проживають понад 35 тисяч осіб без національності. І, на жаль, Україна має найбільші цифри в Європі щодо людей, які перебувають під ризиком безгромадянства», - сказав Матеу.

  Водночас він зазначив, що цю проблему можна подолати, і цього року Киргизстан став першою країною, якій вдалося повністю вирішити проблему безгромадянства.

  За словами Матеу, це було зроблено зусиллями уряду, громадянського суспільства і за міжнародної підтримки.

  «Тому в Україні ми підтримуємо уряд в тому, щоб запобігти безгромадянству або подолати його. Ми вітаємо реєстрацію законопроєкту у Верховній Раді минулого тижня, який буде визначати процедуру визначення статусу людей, які можуть бути під ризиком безгромадянства», - сказав представник УВКБ ООН в Україні.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ