Радник президента показав, як Волинь готується до сюрпризів із боку Білорусі (фото)

Радник президента показав, як Волинь готується до сюрпризів із боку Білорусі (фото)
Поки Лукашенко проводить навчання і дозволяє РФ використовувати Білорусь для нападу на Україну, українці готуються до можливих підступів сусідів
Кирило Тимошенко/Telegram

На кордоні зведені потужні укріплення

На Волині триває облаштування укріплень на кордоні з Білоруссю. Про це 27 липня повідомив радник президента Кирило Тимошенко у Telegram.

До війни у 2022 році було заплановано реалізувати проєкт з обладнання кордону не лише фортифікаційними спорудами, а й спеціальними засобами стеження. Війна внесла свої корективи у цей процес, тож на Волині це питання вирішують на рівні обласної, місцевої влади та Держприкордонслужби.

«Військові облаштували справді серйозні загородження, а місцева влада допомогла з камерами стеження. Тут застосували і тепловізійні камери. Важливо, що за ділянками кордону можна спостерігати онлайн. Крім того, тут працюють пункти пропуску. Бачили сьогодні маріупольців, яких окупаційна влада «евакуювала» на територію Росії. Люди змушені перетинати кордон з боку Білорусі і користуватися прикордонними пунктами пропуску тут», – написав він.

Як зауважив Тимошенко, настільки сучасною системою стеження можуть похвалитися не всі. Наразі триває робота над тим, щоб моніторинг ситуації був на найвищому рівні.

Нагадаємо, кілька днів тому на Волині було збито ворожі безпілотники: уламками вбило людину.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів