Рішення ОПЕК спровокувало ріст цін на чорне золото

  Нафта марки Brent торгується біля позначки в $53
  У п'ятницю, 2 грудня, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у лютому становили 53,27 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg. [READ_MORE] За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent знизилася на 1,24%. При цьому ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI впала до 50,57 долара за барель,
  • 2 Грудня, 2016, 08:36
  • Розсилка
  Нафтовидобуток
  Нафтовидобуток

  Нафта марки Brent торгується біля позначки в $53

  У п'ятницю, 2 грудня, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у лютому становили 53,27 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg.  За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent знизилася на 1,24%.

  При цьому ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI впала до 50,57 долара за барель, втративши 0,96%.

  Нагадаємо, 30 листопада представники країн–членів Організації країн – експортерів нафти (ОПЕК) на переговорах у Відні (Австрія) домовилися про зниження нафтовидобутку.

  Зокрема, згідно з домовленістю, видобуток буде скорочено на 1,2 млн барелів/добу – до 32,5 млн барелів. При цьому, згідно з останніми даними ОПЕК, представленими в доповіді організації 11 листопада, за підсумками жовтня середньодобовий видобуток нафти становив 33,6 млн барелів/добу.

  Напередодні засідання ОПЕК ціни на нафту пішли вгору.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ