Розшифровку чорних ящиків збитого в Ірані лайнера МАУ проведуть в Україні
Французьке Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації візьме участь у технічній роботі з розшифровки чорних ящиків
Робота по розшифровці бортових самописців збитого в Ірані Boeing МАУ буде проводитися в Україні.
Про це йдеться у повідомленні у Twitter французького Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації.
Бюро підтвердило свою участь у техроботі по розшифровці чорних ящиків.
«Наше бюро підтверджує участь у технічній роботі з розшифровки чорних ящиків... Ця робота буде зроблена в Україні», - зазначено в повідомленні.
Accident @Boeing #737 UR-PSR @fly_uia on 08/01/20 / @BEA_Aero confirms it will attend the CVR & FDR technical work that will be done in #Ukraine / Any communication on the timeline & investigation progress is the responsibility of Iran’s AAIB authorities.
— BEA (@BEA_Aero) 11 січня 2020 р.
Раніше повідомлялося, що записи з бортового самописця українського літака, збитого іранськими військовими поблизу Тегерана, будуть відправлені для розшифровки до Франції.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у відеозверненні до українців запевнив, що пам’ять усіх загиблих в авіакатастрофі літака МАУ в Ірану буде гідно вшанована, усіх винних у трагедії покарають.
Як повідомлялося, військові Ірану взяли на себе повну відповідальність за збитий український літак.
У столиці Ірану розпочалися акції протесту після того, як влада країни визнала, що український літак у середу під Тегераном помилково збили іранські військові.
У суботу вранці, 11 січня, Іран офіційно визнав, що український літак МАУ, який летів із Тегерана до Києва, був «випадково» збитий ракетою. Іранські військові пояснили, що літак був помилково сприйнятий як ворожа ціль після того, як він повернув у бік одного з військових об’єктів.
Раніше Іран категорично заперечував збиття українського літака ракетою.
За інформацією джерел ЗМІ, Іран збив український літак двома російськими ракетами «Тор».
Boeing 737 авіакомпанії МАУ розбився неподалік від Тегерана приблизно через три хвилини після зльоту з аеропорту Імама Хомейні. На борту було 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.
Коментарі — 0