Сенат Чехії: Земан заявою про Крим легітимізував агресію РФ

  Земан повинен поважати зовнішню політику Чехії», — заявив Сенат.
  Сенат Чехії заявив, що президент країни Мілош Земан своєю заявою щодо анексованого Криму «легітимізував агресію Росії, яка суперечить міжнародному праву». Про це повідомляє Ceske Noviny. «Глава держави повинен поважати зовнішню політику Чехії», — заявив Сенат. Орган прийняв резолюцію, відповідно до якої
  • 12 Жовтня, 21:31
  • Розсилка
  Мілош Земан
  Мілош Земан

  Земан повинен поважати зовнішню політику Чехії», — заявив Сенат.

  Сенат Чехії заявив, що президент країни Мілош Земан своєю заявою щодо анексованого Криму «легітимізував агресію Росії, яка суперечить міжнародному праву».

  Про це повідомляє Ceske Noviny.

  «Глава держави повинен поважати зовнішню політику Чехії», — заявив Сенат. Орган прийняв резолюцію, відповідно до якої визнано, що президент завдає школи інтересам Чехії.

  При цьому прес-секретар Земана відхилив скарги Сенату.

  «Президент не легалізував анексію Криму, він висловив збалансовану і реалістичну думку», — заявив він.

  Нагадаємо, що під час виступу в Страсбурзі 10 жовтня президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму. Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ.

  Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка  підкреслив, що заява Земана щодо Криму суперечить зовнішній політиці чеського уряду.

  Міністерство закордонних справ України назвало відвертим цинізмом заяву президента Чехії під час виступу на сесії ПАРЄ.

  Порошенко також розкритикував заяву президент Чехії Мілоша Земана, який під час виступу на сесії ПАРЄ назвав анексію Криму «завершеною справою» і запропонував заплатити Україні та узаконити анексію півострова.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ