Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Стадіон, так стадіон»: Порошенко погодився на дебати із Зеленським

  • Розсилка
  Петро Порошенко у відеозверненні наголосив, що «дебати - це не шоу, вони робляться не заради видовища на стадіоні» - «Стадіон, так стадіон»: Порошенко погодився на дебати із Зеленським
  Петро Порошенко у відеозверненні наголосив, що «дебати - це не шоу, вони робляться не заради видовища на стадіоні»
  Скріншот з відео

  «Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», - звернувся до Зеленського Порошенко

  Чинний глава держави та кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

  «Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні», - заявив Порошенко у відеозверненні до Зеленського.

  Він наголосив, що «дебати - це не шоу, вони робляться не заради видовища на стадіоні».

  «Дебати - це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю», - додав Порошенко.  «Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», - наголосив чинний глава держави.

  Раніше кандидат у президент України Володимир Зеленський заявив, що планує влаштувати шоу-дебати на стадіоні з діючим президентом Петром Порошенком. При чому озвучив кілька своїх умов, зокрема, що захід має пройти на НСК «Олімпійський».

  Натомість «Олімпійський» заперечив проведення дебатів на стадіоні.

  У БПП відповіли на заклик Зеленського: Порошенко не буде зустрічатись на стадіоні.

  Петро Порошенко влаштував у Telegram голосування щодо дебатів із Зеленським.

  Суспільне телебачення має технічну можливість провести трансляцію з НСК «Олімпійський», але «слово за ЦВК».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ