У ДСНС відчитались про ліквідацію наслідків пожежі на складі боєприпасів під Ічнею

У ДСНС відчитались про ліквідацію наслідків пожежі на складі боєприпасів під Ічнею

Очищення території проводили в 16 населених пунктах довкола арсеналу

12 жовтня Державна служба України з надзвичайних ситуацій «відпрацювала 37 повідомлень про виявлення боєприпасів» біля складу боєприпасів під Ічнею Чернігівської області.

Про це інформує прес-служба відомства.

Протягом доби проводилося очищення 16 населених пунктах розташованих навколо арсеналу, завершено роботи у 6 населених пунктах (Заудайка, Мала Дівиця, Обичів, Бурімка, Безбородьків, Шеловичі).

Упродовж дня відпрацьовано 37 повідомлень населення про виявлення боєприпасів.

Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС.

У Міноборони вдень повідомляли, що через посилення вітру зросла інтенсивність вибухів залишків боєприпасів, розкиданих на території арсеналу.

Нагадаємо, у Міноборони заявили, що станом на вечір 10 жовтня пожежу на території 6-го арсеналу біля Ічні у Чернігівській області повністю ліквідували.

Як відомо, у Чернігівській області в ніч на вівторок, 9 жовтня, почалися вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони. Був закритий повітряний простір у радіусі 20 кілометрів. Призупинений рух залізничного та автомобільного транспорту.

Через вибухи на Чернігівщині було евакуйовано 12,3 тис. осіб.

СБУ вважає, що пожежа на арсеналі сталася внаслідок диверсії. Президент Петро Порошенко закликав Міністерства оборони та закордонних справ звернутися до Північно-Атлантичного Альянсу за допомогою для «реформування системи безпечного збереження боєприпасів».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: