рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві за два місяці утилізували 600 контейнерів з використаними масками і рукавичками

  • Розсилка
  Контейнери є у мережах магазинів Billа та Metro - У Києві за два місяці утилізували 600 контейнерів з використаними масками і рукавичками
  Контейнери є у мережах магазинів Billа та Metro

  Приблизно 6 тисяч кілограм небезпечних відходів уникли потрапляння на сміттєзвалище

  З пунктів збору використаних масок та рукавичок вивезли та утилізували 600 контейнерів з відходами. Про це повідомив депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий. «В одному контейнеры – близько 10 кілограмів сміття. Тож приблизно 6 тисяч кілограм небезпечних відходів уникли потрапляння на сміттєзвалище. 6 тисяч кілограмів масок та рукавиць, на яких могли міститись бактерії та віруси, повністю знищені і вже не становитимуть небезпеки», – написав депутат.

  Киян закликали і далі викидати свої використані засоби індивідуального захисту в спеціальних пунктах. «Так, як адаптивний карантин триває, продовжуємо збирати використані маски та рукавички від киян. Нагадую, контейнери є у мережах магазинів Billа та Metro»,  – підкреслив депутат.

  Раніше повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я України готує проєкт постанови, згідно з яким карантин буде продовжено ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.

  Читайте також: У Києві закрили сім розважальних закладів через порушення карантину

  На Київщині посилили карантин: що змінилося


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ