рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У МОЗ розповіли, за яких умов приватні лабораторії можуть робити тест на коронавірус

  • Розсилка
  У МОЗ розповіли, за яких умов приватні лабораторії можуть робити тест на коронавірус
  Ілюстративне фото

  Єдина вимога, яка буде висуватися по відношенню до таких лабораторій, полягає в тому, що лабораторія має бути облаштована, має бути належного рівня біозахисту

  Приватні лабораторії в Україні можуть робити тести на коронавірус, але за умови відповідного облаштування та рівня біозахисту. Про це на брифінгу повідомив в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін.

  «Наразі в країні відсутні будь-які нормативно-правові заборони на проведення діагностичних досліджень на новий коронавірус для приваних лабораторій», - сказав Кузін.

  За його словами, ті, хто мають ліцензії з лабораторної діагностики, мають право на проведення таких тестів.

  «Єдина вимога, яка буде висуватися по відношенню до таких лабораторій, полягає в тому, що лабораторія має бути облаштована, має бути належного рівня біозахисту. Така лабораторія повинна забезпечити звітування», - додав Кузін.

  Також він зазначив, що деякі приватні лабораторії вже співпрацюють з МОЗ та Міноборони і почали використовувати можливість по діагностиці COVID-19.

  Зазначимомо, Міністерство охорони здоров'я України буде відкликати ліцензії у лабораторій, в тому числі приватних, які не будуть звітувати про проведені дослідження на коронавірус, згідно зі встановленою формою.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ