У законопроект про деокупацію Донбасу внесуть правки щодо Криму

  У першу чергу у цьому законі з'явиться розділ про те, що Україна так само буде здійснювати певні інструменти і буде проводити певні міжнародні заходи по звільненню і деокупації Криму - заявила Луценко
  У законопроект про реінтеграцію окупованих територій будуть внесені правки, зокрема, щодо деокупації Криму. Про це заявила представник президента в парламенті, заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ірина Луценко в ефірі «5 каналу». «Вже враховано багато пропозицій і ще будуть, бо зараз надходять
  • 10 Жовтня, 08:56
  • Розсилка

  У першу чергу у цьому законі з'явиться розділ про те, що Україна так само буде здійснювати певні інструменти і буде проводити певні міжнародні заходи по звільненню і деокупації Криму - заявила Луценко

  У законопроект про реінтеграцію окупованих територій будуть внесені правки, зокрема, щодо деокупації Криму.

  Про це заявила представник президента в парламенті, заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ірина Луценко в ефірі «5 каналу».

  «Вже враховано багато пропозицій і ще будуть, бо зараз надходять пропозиції, які будуть враховуватися. Що вже враховано – в першу чергу у цьому законі з'явиться, можливо, розділ чи стаття про те, що Україна так само буде здійснювати певні інструменти і буде проводити певні міжнародні заходи по звільненню і деокупації Криму», - сказала Луценко.

  Вона пояснила, що одне з основних зауважень, яке було, зокрема, від кримськотатарських представників, – чому не звучить Крим.

  «Буде звучати. Наступне, наші мажоритарники, особливо ті, що з Донбасу, хочуть запропонувати додаткові інструменти по мирному врегулюванню і поверненню Донбасу в Україну і інше», – зазначила Луценко.

  Нагадаємо, 6 жовтня Рада ухвалила у першому читанні закон про реінтеграцію Донбасу.

  Проти президентського проекту щодо Донбасу проголосували 32 нардепи.

  Також Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». Голова ВР Андрій Парубій підписав цей документ.

  Читайте також статті: 

  Як будуть повертати Донбас? Основні тези нового плану Порошенка

  Гра в шашки. Як Рада «повертала» Донбас

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ