рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Помісна церква дозволила проводити богослужіння без присутності мирян

  • Розсилка
  <span>У Помісній церкві закликають вірян на час карантину залишатися вдома</span> - Помісна церква дозволила проводити богослужіння без присутності мирян
  У Помісній церкві закликають вірян на час карантину залишатися вдома

  Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку

  Священний синод помісної Української православної церкви дозволив проводити богослужіння в храмах без присутності мирян у зв'язку з загрозою поширення коронавірусу. Про це йдеться в рішенні Священного синоду.

  Наголошується, що богослужіння може проводитися за участю лише священнослужителів та співаків. При цьому громадянам дозволяється брати участь у спільній молитві, використовуючи відеозв'язок.

  «На момент введення державою, органами влади та місцевого самоврядування особливих посилених обмежень свободи пересування і свободи зібрань, протягом дії цих посилених обмежень надається тимчасовий дозвіл проводити богослужіння в храмах одним тільки священнослужителям і церковнослужителям та співакам, без особистої присутності мирян Під час проведення таких богослужінь миряни повинні брати участь у спільній молитві, використовуючи можливості віддаленого зв'язку (медиатрансляции)», - повідомили в УПЦ.

  Крім того, Церква наполягатиме перед органами держвлади не закривати храми під час карантину.

  До слова, раніше Помісна церква почала роздавати антисептики через коронавірус.

  Як повідомлялося, вселенський патріарх Варфоломій через пандемію коронавірусу заборонив всі православні богослужіння до кінця березня.

  До слова, напередодні Українська помісна церква затвердила текст молитви від коронавірусу.

  Нагадаємо, Помісна церква закликала відкласти будь-які парафіяльні заходи до завершення карантину.

  Раніше Московська церква в Україні наказала усім монастирям бити у дзвони, аби зупинити коронавірус.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ