рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Помісна церква затвердила текст молитви від коронавірусу

  • Розсилка
  <p>Практичні настанови та загальний текст молитви затвердили на Синоді УПЦ</p> - Помісна церква затвердила текст молитви від коронавірусу

  Практичні настанови та загальний текст молитви затвердили на Синоді УПЦ

  В УПЦ схвалили текст молитви «у час згубної пошесті»

  Синод Української православної церкви затвердив загальний текст молитви на час пандемії Covid-19.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті УПЦ.

  «Синод закликав єпископат, духовенство і паству з уважністю та розумінням поставитися до рекомендацій, рішень та заходів з боку держави і органів місцевого самоврядування й охорони здоров‘я у зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу та захворювання Covid-19. З цього приводу було затверджено відповідні Практичні настанови та загальний текст молитви у час згубної пошесті, з благословенням вживати й інші, передбачені церковною традицією молитви», - зазначили у Помісній церкві.

  Текст молитви:

  «Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

  Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях.

  Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

  Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь».

  Нагадаємо, Помісна церква закликала відкласти будь-які парафіяльні заходи до завершення карантину.

  Раніше Московська церква в Україні наказала усім монастирям бити у дзвони, аби зупинити коронавірус.

  Як відомо, в Україні у вівторок зафіксовано сім нових випадків інфікування на коронавірус. Таким чином станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків Covid-19, з них два летальних.

  До речі, Україна отримає один мільйон швидких тестів на коронавірус вже цієї суботи, 21 березня.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ