Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Урсулі фон дер Ляєн закидають створення в Єврокомісії посади «з ксенофобським підтекстом»

  • Розсилка
  Урсула фон дер Ляєн  - Урсулі фон дер Ляєн закидають створення в Єврокомісії посади «з ксенофобським підтекстом»
  Урсула фон дер Ляєн 

  Майбутня президентка Єврокомісії перейменувала низку посад у новій Європейській комісії, яка почне роботу з 1 листопада, щоб зробити їх менш офіційними та більш орієнтованими на поставлені завдання

  Майбутню президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн піддали критиці в ксенофобії за створення нової посади в цій установі ЄС. Про це повідомляє BBC.

  «Майбутню президентку Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн звинуватили у створенні нової посади з ксенофобським підтекстом. Зокрема, посада єврокомісара з питань міграції внутрішніх справ та громадянства матиме назву «Захист Європейського способу життя». Нову назву швидко розкритикували представники неурядових організацій, політики і звичайні користувачі соціальних мережах», - йдеться в повідомленні.  Так, наприклад, німецька євродепутатка Ска Келлер, яка очолює групу партії «Зелені» в Європарламенті, висловила стурбованість тим, що нова посада передбачає «протиріччя між підтримкою біженців та європейськими цінностями». А французький євродепутат Демієн Кареме заявив, що нова назва – «гидота».

  У свою чергу, керівник офісу європейських інституцій Amnesty International Ева Гедді заявила, що «поєднання міграції з безпекою у портфелі уповноваженого з питань захисту нашого європейського способу життя ризикує надіслати тривожне повідомлення».

  Як відомо, Урсула Фон дер Ляєн перейменувала низку посад у новій Європейській комісії, яка почне роботу з 1 листопада, щоб зробити їх менш офіційними та більш орієнтованими на поставлені завдання.

  Джерело: Укрінформ

  Джерело: segodnya.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ