рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вавриш прокоментував скандальну інформацію про подаровані квартири

  • Розсилка
  Столичний забудовник Андрій Вавриш закликав «не реагувати на інформаційні маніпуляції» - Вавриш прокоментував скандальну інформацію про подаровані квартири
  Столичний забудовник Андрій Вавриш закликав «не реагувати на інформаційні маніпуляції»

  Вавриш запевняє, що усі взаємовідносини з «Укрбудом» мали виключно бізнесовий характер та відбувалися в рамках цивільно-правових угод,

  Київський забудовник Андрій Вавриш відреагував на інформацію, що експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась подарував квартири його сину Максиму Вавришу та юристу Дмитру Сторожуку.

  Вавриш запевняє, що усі взаємовідносини з «Укрбудом» мали виключно бізнесовий характер та відбувалися в рамках цивільно-правових угод, відповідно до законодавства.

  Також він закликав «не реагувати на інформаційні маніпуляції».

  «У 2018 році, я, як і інші інвестори, довіряв діяльності забудовника та вважав таку інвестицію виправданою. Наголошую, що, як і кожен громадянин України, маю повне право самостійно вирішувати на кого оформлювати майно», - написав Вавариш у Facebook.

  За його словами, компанія «Укрбуд» та її партнер ТОВ «ФК Житло капітал» надали усі необхідні документи, що підтвердили отримання необхідних коштів в оплату за договором.

  Натомість пранкер Джокер, які оприлюднив інформацію про квартири Вавриша, заявив, що вищевказаної квартири немає у його списку.


  90_21

  Нагадаємо, 4 лютого пранкер Джокер заявив, що Микитась подарував квартири сину Андрія Вавриша Максиму та юристу Андрія Вавриша Дмитру Сторожуку.

  На каналі оприлюднені відповідні документи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ