рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ветклінікам та зооаптекам дозволили працювати під час карантину

  • Розсилка
  Ветклінікам та зооаптекам дозволили працювати під час карантину

  Уряд дозволив працювати ветеринарним клінікам

  Кабінет міністрів України скасував раніше запроваджену на час карантину заборону на ветеринарну лікувально-профілактичну допомогу тваринам, а також оптову та роздрібну торгівлю ветпрепаратами і кормами.

  Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  «Уряд погодився з ініціативою Держпродспоживслужби та зняв заборону на діяльність закладів ветеринарної медицини з надання послуг у сфері лікувальної допомоги тваринам, оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами, кормами під час карантину», - йдеться у повідомленні.

  Також знято обмеження на торгівлю пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом.

  У пресслужбі зазначили, що рішення внести відповідні зміни до постанов Кабінету міністрів України №211 від 11 березня 2020 року та №215 від 16 березня 2020 року уряд ухвалив на своєму засіданні 25 березня.

  Зняття обмежень на діяльність закладів ветеринарної медицини запобігатиме виникнення і розповсюдженню особливо небезпечних інфекційних захворювань серед домашніх та сільськогосподарських тварин, а також спалахів хвороб, спільних для людей і тварин, заявили у відомстві.

  А зняття обмежень на торгівлю пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом сприятиме своєчасному проведенню весняно-польових робіт в Україні.

  Кабінет міністрів 25 березня розширив перелік дозволених на період карантину видів діяльності, на які раніше було накладено заборону. Як зазначили в Мінекономіки, зокрема, знято заборону на оптову торгівлю харчовими продуктами.

  Крім того, уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

  Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також пасажирських перевезень є забезпечення персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

  Раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України пропонує відновити роботу відкритих продовольчих ринків під час карантину.

  Раніше у МОЗ розповіли, чи можуть тварини інфікувати людей коронавірусом. У міністерстві спростували інформацію про те, що потрібно уникати контактів з домашніми тваринами через загрозу поширення Covid-19.

  Нагадаємо, нещодавно у Гонконзі помер єдиний пес, в якого виявили коронавірус.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ