Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Виглядало феєрично: почесна варта ЗСУ взяла участь у фестивалі Drillfest в Празі

  • Розсилка
  <span>Надзвичайний і повноважний посол України у Чехії Євген Перебийніс з&nbsp;хлопцями з Почесної варти Збройних Сил України на Староміській площі у Празі</span> - Виглядало феєрично: почесна варта ЗСУ взяла участь у фестивалі Drillfest в Празі
  Надзвичайний і повноважний посол України у Чехії Євген Перебийніс з хлопцями з Почесної варти Збройних Сил України на Староміській площі у Празі
  Фото: facebook.com/yevhen.perebyinis

  На фестивалі виступили також підрозділи почесних варт Чехії, Польщі, Словаччини, Австрії, Угорщини та Словенії

  Підрозділ Почесної варти України Збройних сил України вперше взяли участь у міжнародному фестивалі почесних варт Drillfest на центральній Староміській площі в Празі. Про це повідомляє посольство України у Празі.

  «Окрім України представлено команди з Чехії, Словаччини, Австрії, Угорщини та Словенії. Наші військові тричі за виступ зірвали аплодисменти глядачів!», - йдеться у повідомленні.  Як написав у Facebook надзвичайний і повноважний посол України у Чехії Євген Перебийніс, військовослужбовці Почесної варти Збройних сил України вразили своїм виступом організаторів і гостей  DrillFest-2019.

  Дипломат опублікував фото з учасниками фестивалю і підписав: «Із хлопцями з Почесної варти Збройних сил України на Староміській площі у Празі. Їхній виступ сьогодні на фестивалі почесних варт DrillFest-2019 був, поза сумнівом, одним з найкращих».

  На фестивалі виступили також підрозділи почесних варт Чехії, Польщі, Словаччини, Австрії, Угорщини та Словенії.

  Україна вперше взяла участь у цьому заході.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ