Якби вибори президента відбувались сьогодні. Свіжі рейтинги

Якби вибори президента відбувались сьогодні. Свіжі рейтинги
Якби найближчим часом відбулися вибори президента, то 39,3% проголосували б за Володимира Зеленського

Рейтинг Володимира Зеленського впав до 40%

Якби вибори президента України відбулися в середині травня 2020 року, то за Володимира Зеленського проголосували б 39,3% громадян (серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором). Однак у другому турі Зеленського підтримають близько 75% виборців.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

За даними опитування, 13,9% підтримали б Юрія Бойка, 13,3% - Петра Порошенка, 8,6% - Юлію Тимошенко, 5,9% - Ігоря Смешка. Підтримка інших кандидатів нижче 5%. Ще близько 8% - не визначилися.

Натиснути для збільшенняНатиснути для збільшення

Як і рік тому, якщо б у другий тур сьогодні вийшли Зеленський і Порошенко, то 75% серед виборців підтримали б чинного президента, а 25% - проголосували за Порошенка.

Натиснути для збільшенняНатиснути для збільшення

Подібні результати були б і в разі виходу в другий тур Бойка і Тимошенко.

Опитування Соціологічної групи «Рейтинг» проводилося 12-13 травня 2020 року серед 3000 респондентів по всій Україні крім окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів