Журналістка, яка особисто знала «Моторолу», вважає, що його вбили свої

  Тулаганова вважає, що вбили то свої, яке там українське ДРГ, невдоволення росло в Спарті
  Журналіст Шахіда Тулаганова, яка була особисто знайома з «Моторолою», припустила, що його вбили «свої, яке там українське ДРГ». Про це вона написала у своєму Facebook. «Дивне це відчуття... Убили Моторолу – це неменуче було. Вбили то свої, яке там українське ДРГ, невдоволення росло в Спарті. Мабуть я була
  • 17 Жовтня, 2016, 05:18
  • Розсилка

  Тулаганова вважає, що вбили то свої, яке там українське ДРГ, невдоволення росло в Спарті

  Журналіст Шахіда Тулаганова, яка була особисто знайома з «Моторолою», припустила, що його вбили «свої, яке там українське ДРГ».

  Про це вона написала у своєму Facebook.

  «Дивне це відчуття... Убили Моторолу – це неменуче було. Вбили то свої, яке там українське ДРГ, невдоволення росло в Спарті. Мабуть я була однією з небагатьох західних журналістів, з ким він виразно й спокійно поговорив, довго говорив, півдня так... в аеропорт сам повіз... складна була особистість, людей тонко відчував, розумів, що вчинив військовий злочин убивши полоненого. Очі сталеві, холодні...», – написала вона.

  Нагадаємо, ввечері 16 жовтня рос.ЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув одиз з бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов: саморобний вибуховий пристрів спрацював, коли той повертався домому. «Моторола» отримав травми, несумісні з життям. 

  В СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика «Мотороли».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ