рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеські тепловики продовжують роботи з підготовки тепломереж до нового опалювального сезону

  • Розсилка
  Одеські тепловики продовжують роботи з підготовки тепломереж до нового опалювального сезону

  Триває підготовка тепломереж до опалювального сезону 2019-2020

  Фахівці комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» продовжують виконання робіт з підготовки основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

  Відповідно до затвердженого плану заходів, роботи з підготовки до майбутнього опалювального сезону були розпочаті з проведення І етапу гідравлічного опресування теплових мереж від РК і КК. На сьогодні співробітники підприємства вже завершили І етап (весняних) гідравлічних опресовок теплових мереж від усіх районних, квартальних котелень і ПАТ «Одеська ТЕЦ».

  Щодня співробітники підприємства проводять дефектацію (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси.
  З початку року виявлено 737 і усунено 568 пошкоджень теплових мереж, перевірені і відремонтовані 2688 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, зроблені еколого-теплотехнічні випробування 20-ти котлоагрегатів з 26-ти запланованих цього року.

  За минулий тиждень співробітниками підприємства проведено заміну 340,5 погоннихо метра труб, а всього з початку року замінено 5233,5 погонних метра.

  Виконання зазначених робіт знаходиться на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ