Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі розпочинається опалювальний сезон

  • Розсилка
  В Одесі розпочинається опалювальний сезон

  У зв`язку з очікуваним похолоданням з 22 жовтня в Одесі поетапно включать системи теплопостачання. Найперше проводиться включення об'єктів охорони здоров`я, шкіл і дошкільних закладів

  Відповідно до розпорядження № 918 від 19.10.2018 р. і у зв'язку з очікуваним погіршенням погодних умов з 22 жовтня 2018 року в Одесі розпочинається опалювальний сезон 2018-2019 р. 

  Про це інформує прес-служба Одеської міськради, повідомляє «Главком».
   
  Минулої п'ятниці, 19 жовтня 2018 року, відбувся брифінг, присвячений початку опалювального сезону 2018-2019 року в Одесі. Заступник директора департаменту міського господарства Сергій Агуца і головний інженер комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» Олександр Михайлов розповіли журналістам про готовність систем теплопостачання до роботи в зимовий період.   Всі котельні (140), що знаходяться на балансі КП «ТГО», підготовлені до роботи в зимовий період. З 4-х котелень, які перебувають на обслуговуванні, також всі готові до роботи. 
   
  Включення систем теплопостачання буде проводитися поетапно: найперше тепло отримають об'єкти охорони здоров'я, а також школи та дошкільні заклади. 
   
  Забезпечення теплоносіями житлових і адміністративних будівель контролюватимуть районні адміністрації та департамент міського господарства. 
   
  Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника міського голови Анатолія Орловського. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ