Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фантастичний будинок у лісі, який схожий на НЛО. Фотогалерея

  • Розсилка
  Фантастичний будинок у лісі, який схожий на НЛО. Фотогалерея

  Архітектор Йозеф Лакнер (Josef Lackner) реалізував свій задум на пагорбі над Бруніко в 1972/73 роках

   Місце, оточене чудовим ландшафтом, було прикрашене незвичайним будинком, який представляє собою п'ятисторонньому призму, що спирається на шість низьких бетонних стовпів.

  Через 35 років будинок був відремонтований і розширений. Проект забезпечує більшу зручність використання і оптимізує комфорт проживання завдяки збільшенню теплоізоляції, встановленню підігріву підлоги, теплового насоса і вентиляції. Всі ці рішення забезпечують велику економію енергії.

  Ці втручання не поставили під загрозу ідею і структурну якість зовнішньої оболонки і інтер'єру. Будинок був поліпшений за рахунок установки душа і туалету в підвалі. Кухня стала набагато яскравішою, тому що деякі вікна були додані в бічні кути північного фасаду, а спальні стали більш просторими і яскравими.

  У підвалі денне світло проникає через скляний куб над сходами, а деякі горизонтальні і вертикальні світлодіодні смуги створюють атмосферу, подібну до тієї, яку Лакнер створив в головній кімнаті за допомогою вікна і непрямого освітлення, що створюється бічними ліхтарями.

  Балкон шале був замінений легкою конструкцією з невеликих балок. Діагональні сталеві балки, закріплені на бетонних стовпах, підтримують цю конструкцію. Це нове рішення пропонує вдвічі більше місця, ніж раніше.

  Коли металеві сходи зі сталі Corten зникають в лівій боковій стінці, як драбина НЛО, здається, що весь будинок висить над землею. В результаті вийшов відмінний приклад творчого відновлення оригінального архітектурного шедевра.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ