рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Страшні маски з рогами та костюми з овечої шкури. У Великобританії відбувся парад Крампусів

  • Розсилка
  Страшні маски з рогами та костюми з овечої шкури. У Великобританії відбувся парад Крампусів
  Фото: PA

  За повір'ям, починаючи з 17-го століття, Крампус відвідував дітей увечері 5 грудня і карав тих, які вели себе погано протягом всього року

  Сотні людей вийшли на вуличний парад Крампусів у Великобританії. Учасники заходу були одягнені як рогата істота, яка, як кажуть, супроводжує Святого Миколая в його подорожах. Крампус - частина Різдвяного фольклору в багатьох країнах Центральної Європи, де він є злим супутником Санта-Клауса, який карає дітей за їх погану поведінку.  Учасники параду традиційно надягають дерев'яну маску ручної роботи з рогами тварин, костюм з овечої або козячої шкури і великі коров'ячі дзвіночки, прикріплені до поясу, які створюють шум, коли їхні носії бігають, танцюють і стрибають.

  За повір'ям, починаючи з 17-го століття, Крампус відвідував дітей увечері 5 грудня і карав тих, які вели себе погано протягом всього року, перш ніж Санта (Святий Миколай) прийде і винагородить «хороших дітей» 6 грудня.

  В останні кілька десятиліть традиція Крампуса була відроджена, і ряд місцевих асоціацій організували паради Крампуса протягом листопада і на початку грудня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ