Дієтолог розповіла, кому варто відмовитися від вживання яєць
Вживати такий продукт можна далеко не всім, адже це один з найбільш високоалергенних продуктів
Вживання курячих яєць – один із найлегших способів отримати достатню кількість білка, а також вітамінів групи A, В, фолієвої кислоти, цинку, селену і багатьох інших корисних речовин.
Проте дієтологи і нутриціологи стверджують, що яйця входять до списку найбільш високоалергенних продуктів, а в людей дуже часто зустрічається індивідуальна непереносимість білка. Ті, хто може скаржитися на подібну ситуацію, першими повинні відмовитись від додавання яєць у свої прийоми їжі.
Крім того, заборонено їсти курячі яйця, як що ви маєте:
- панкреатит в гострій стадії;
- виразкову хворобу;
- захворювання печінки;
- рани в області шлунково-кишкового тракту;
- камені в жовчному міхурі.
Шкода яєць для печінки, жовчного міхура і шлунка очевидна – речовини, які містяться в яєчному жовтку, провокують викид жовчі, що, своєю чергою, стає причиною сильних болів.
Лікарі вважають, що оптимальна норма такого продукту для здорової людини - 2-3 штуки, але потрібно стежити за рівнем холестерину. Якщо він у вас підвищений, то краще скоротити кількість до одного яйця.
Враховуйте також, що жовток досить калорійний, тому люди, які худнуть, можуть або взагалі відмовитися від його вживання, або знизити до мінімуму.
Крім того, важливо знати, з чим не можна їсти варені яйця:
- сир;
- м'ясо;
- хліб;
- риба;
- картопля;
- майонез.
Ці шість продуктів погано поєднуються з курячими вареними яйцями, а від подібних поєднань будуть з'являтися важкість у шлунку, болі, зайва вага та загострення захворювань.
Саме тому ідеальний варіант – комбінувати яйця з овочами, зеленню або залишити їх, як самостійний продукт на окремий прийом їжі.
Нагадаємо, що дієтологи дали пораду, які фрукти і ягоди не можна їсти щодня. У більшості соковитих плодів містяться прості цукри природного походження – сахароза, глюкоза та фруктоза. При надмірному споживанні вони можуть сильно погіршити стан здоров'я, наприклад, порушити обмін речовин.
Коментарі — 0