«Реал» без Роналду знову обіграв «Барселону» і завоював Суперкубок Іспанії

Мадридський «Реал» переміг «Барселону» у другому матчі за Суперкубку Іспанії з рахунком 2:0

Мадридський  «Реал» не залишив шансів  «Барселоні» і у другому матчі за Суперкубок Іспанії, обігравши вічного конкурента на своєму полі з рахунком 2:0. На цей раз, на відміну від першої гри, яка проходила в неділю на полі  «синьо-гранатових», «Реал» діяв без свого лідера Кріштіану Роналду, який отримав 5-матчеву дискваліфікацію за поштовх арбітра.

Однак і без нього мадридський клуб володів повною перевагою. Особливо це стосується першого тайму. Вже на 4-й хвилині Асенсіо шикарним дальнім ударом змусив капітулювати воротаря "Барселони». А на 39-й хвилині Бензема подвоїв перевагу «Реала».

Після перерви каталонці зробили спроби зберегти обличчя і забити гол, але їм не пощастило: Мессі потрапив у поперечину воріт, а Суарес пробив у штангу.

Таким чином, «Реал» протягом чотирьох днів двічі обіграв «Барселону» - 3:1 на виїзді та 2:0 вдома. Колекція Зінедіна Зідана поповнилася ще одним трофеєм - Суперкубком Іспанії-2017.