Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Антидопінгове агентство не стало вимагати для капітана «Шахтаря» збільшення дискваліфікації

  • Розсилка
  Дарійо Срна. Фото ФК Шахтар - Антидопінгове агентство не стало вимагати для капітана «Шахтаря» збільшення дискваліфікації
  Дарійо Срна. Фото ФК Шахтар

  WADA залишає у силі рішення про відсторонення Дарійо Срни на 17 місяців за вживання допінгу

  Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) вирішило залишити у силі рішення Національного антидопінгового центру України по дискваліфікації капітана «Шахтаря» Дарійо Срни на 17 місяців за вживання допінгу.

  WADA не буде подавати апеляцію на рішення, повідомляє «Футбол 24» з посиланням на прес-службу організації.

  «WADA вирішило не апелювати по цій справі. Тим не менш, національна антидопінгова організація та ФІФА мають право скористатись апеляцією, якщо це дозволяє зробити дедлайн по подачі апеляції», - відповіли в агентстві.

  На дане рішення української інстанції могла бути подана апеляція до Спортивного арбітражного суду у Лозанні (Швейцарія), але наразі невідомо, чи скористалась бодай одна сторона справи, наприклад, ФІФА, даним правом апеляції.

  WADA зазначило, що таким правом не скористалось.  Капітан «Шахтаря» Дарійо Срна був дискваліфікований Національним антидопінговим центром на 17 місяців.

  Термін дискваліфікації розпочався з дати взяття проби – 22 березня 2017 року. Відповідно,  Срна зможе повернутись на поле 22 серпня 2018 року, а до тренувань з командою – за два місяці до закінчення терміну відсторонення, тобто з 22 червня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ