«Барселона» здолала «Челсі» та пройшла в 1/4 стадію Ліги чемпіонів

«Барселона» - «Челсі». Фото: Getty Images

«Барселона» без особливих проблем обіграла «Челсі» і пройшла у наступну стадію змагань

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Барселоною» та «Челсі» каталонці здобули легку перемогу завдяки феноменальній грі свого лідера – Ліонеля Мессі.

Після лондонських 1:1 «Барселону» влаштовувала не лише перемога з будь-яким рахунком, але й нульова нічия. Проте каталонці повели вже на 3-ій хвилині: Мессі з дуже гострого кута влучив поміж ніг Куртуа. А коли Дембеле невдовзі ідеально реалізував пас Ліонеля і подвоїв перевагу, «Челсі» опинився у надскрутному становищі.

Остаточно вбив будь-яку інтригу все той же всюдисущий Мессі, який після перерви забив свій ювілейний, 100-й гол у Лізі чемпіонів. Врятувати «Челсі» від розгрому міг Рюдігер – на 90-ій хвилині він влучив у поперечку ударом головою.