«Баварія» впевнено перемогла «Бешикташ» і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

«Бешикташ» - «Баварія». Фото: Getty Images

Свого суперника по 1/4 фіналу «Баварія» дізнається в п'ятницю, 16 березня

«Баварія» на виїзді обіграла «Бешикташ» (3:1) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Відкрила рахунок «Баварія» вже на 18-й хвилині. Томас Мюллер виконав крос з правого флангу, а Тьяго Алькантара в дотик відправив м'яч у ворота. А в дебюті другого тайму Гекхан Генул зрізав м'яч у свої ворота.

На 59-й хвилині чемпіони Туреччини все ж забили свій перший м'яч у цьому протистоянні. Давід Алаба подарував м'яч Генулу, а той віддав передачу на Вагнера Лаву, якому залишалося лише пробити Свена Ульрайха із забійної позиції.

Наприкінці матчу «Баварія» забила і в третій раз. Алаба прорвався по порожньому флангу і прострілив на Сандро Вагнера, який грудьми з декількох метрів поцілив у порожні ворота.

Нагадаємо, що перша гра в Мюнхені завершилася перемогою німецької команди з рахунком 5:0, тому сьогоднішній матч носив більше товариський характер.

Свого суперника по 1/4 фіналу «Баварія» дізнається в п'ятницю, 16 березня, під час жеребкування, яке відбудеться в Ньоні.