Чемпіонат світу-2018. Данія та Австралія зіграли внічию

У першому матчі другого туру групи С Данія та Австралія переможця не виявили

У четвер, 21-го червня, відбувся перший матч другого туру Чемпіонату світу-2018 в групі С, в якому збірні Данії та Австралії зіграли внічию 1:1.

Данці накрили суперника пресингом у чужій штрафній вже на старті поєдинку.

У підсумку Йоргенсен на сьомій хвилині зустрічі виконав передачу на Еріксена, який в дотик увігнав м'яч у верхній кут воріт австралійців.

Австралія змогла відігратися ще у першому таймі, коли на 37-й хвилині у власному карному рукою зіграв Поульсен. Арбітр скористався відеоповтором і вказав на «точку».

Пенальті реалізував Єдінак, який розвів м'яч та Шмейхеля по різних кутах воріт - 1:1.