Динамо в Києві сенсаційно втратило очки у матчі з «Маріуполем»

У складі киян відзначився Циганков. Фото: ФК Динамо

«Шахтар» випереджає столичний клуб на два очки, а також має матч у запасі

У п'ятницю, 4-го травня, стартував 30-й тур Прем'єр-ліги України з футболу.

Відкривав програму туру матч «Динамо» - «Маріуполь», який доволі сенсаційно завершився з рахунком 1:1.

Рахунок в матчі на 15-й хвилині відкрив форвард «Маріуполя» Андрій Борячук.

Кияни змогли відігратися лише у другому таймі, коли Віктор Циганков на 55-й хвилині забив з пенальті.

Більше рахунок у матчі не змінювався, хоча під завершення гри близьким до того, щоб вирвати перемогу, були якраз гості.

Після цього матчу «Шахтар» випереджає столичний клуб на два очки, також у підопічних Фонсеки матч в запасі, який вони зіграють 5-го травня проти «Зорі».