«Динамо» виграло чемпіонат України (U-16) з футболу, обігравши у фіналі «Шахтар»

Результативний матч завершився з рахунком 4:3

Відбулися вирішальні поєдинки фінального турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги у віковій категорії U-16.

Бронзові нагороди здобули гравці «Дніпра», а у вирішальному поєдинку у результативній і видовищній грі сильнішими виявилися київські «динамівці», інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Перший тайм залишився за «Шахтарем», який зумів відкрити рахунок і втримати перевагу до перерви.

Однак у другому таймі підопічні Сергія Беженара й Артема Яшкіна не тільки зрівняли рахунок, а і вийшли вперед. Голами відзначилися Бражко, Здирко та Блізніченко.

«Гірники» не збиралися здаватися та зуміли знову відновити рівновагу, зробивши рахунок 3:3.

Але останнє слово залишилося за «біло-синіми». Віктор Блізніченко чудовим ударом з лінії карного майданчика оформив дубль, забивши переможний для «Динамо» м’яч.