Дівоча збірна України U-17 у товариському матчі поступилася команді Азербайджану

Це перший з двох запланованих спарингів

Дівоча збірна команда України серед гравців до 17-ти років провела свій перший із двох запланованих товариських матчів проти одноліток з Азербайджану.

У першій грі наші дівчата, на жаль, поступилися з мінімальним рахунком — 0:1, інформує прес-служба Федерації футболу України.

Наставник збірної України Валерій Паламарчук зі стартових хвилин вирішив перевірити захисну модель гри та нові зв’язки у лініях.

У першому таймі ініціативою володіли господарки, але захист українок діяв надійно.

У другому таймі синьо-жовті вирівняли гру і повинні були першими засмутити голкіпера збірної Азербайджану. Анастасія Шмандровська, вийшовши на побачення із воротарем, влучила у поперечину.

Господарки відповіли на 74-й хвилині: після флангової передачі нападник азербайджанок виявилася найспритнішою і забила єдиний та переможний м’яч у зустрічі.

Товариський матч

Азербайджан (WU-17) — Україна (WU-17) 1:0 (0:0)

Україна (стартовий склад): Темник, Кривицька, Тян, Іванченко, Христюк, Мельник, Смеречинська, Зубач, Корнацька, Кревська, Годунко.