Дві українки вийшли до фіналу чемпіонату Європи з боксу серед молоді

Фото ФБУ

А Марія Сєдая задовольнилася бронзовою нагородою

В Італії відбулися півфінальні поєдинки жіночого боксерського турніру на чемпіонаті Європи серед молоді.

За результатами проведених боїв, двом представницям української команди вдалося пройти до фіналу цьогорічної континентальної першості.

Водночас, одна з дівчат здобула бронзову нагороду змагань, інформує офіційний сайт Федерації боксу України.

Отож, першою фіналісткою від збірної України стала Кароліна Махно (вагова категорія 81 кг). У поєдинку за вихід до фіналу Кароліна напрочуд впевнено здолала представницю Туреччини Сагіт Еланур з підсумковим рахунком 5:0.

Підтримала переможну ходу і Марія Ловчинська (вагова категорія +81 кг). У півфінальному поєдинку чемпіонату Європи Марія здолала турчанку Суеду Сахін.

За результатами усіх раундів судді віддали перемогу саме представниці України з рахунком 5:0.

Окрім того, в активі української команди також бронзова нагорода континентальної першості. Її володаркою стала Марія Сєдая (вагова категорія 64 кг), яка у півфіналі програла представниці Ірландії.

Раніше повідомлялося, що збірна України гарантувала собі сім медалей молодіжного чемпіонату Європи з боксу.