Франція стала першим учасником 1/4 фіналу Чемпіонату світу з футболу (відео)

Фото взяте з fifa.com

Французи відправили додому Аргентину, яка на ЧС-2018 показала невиразну гру

Збірна Франції першою оформила путівку у чвертьфінал футбольного Чемпіонату світу 2018 року.

У поєдинку 1/8 фіналу французи виявилися сильнішими за команду Аргентини – 4:3.

Латиноамериканці, які не вразили своєю грою у груповому етапі, вилетіли у першому ж раунді плей-офф.

Франція вийшла вперед на початку поєдинку, але Аргентина спочатку зрівняла рахунок, а на стартових хвилинах другої половини навіть вийшла вперед.

Та це лише розізлило французів, які згодом відзначилися тричі (дубль на рахунку Кіліана Мбаппе).

Аргентинці відіграли один гол, але зробили це у компенсований час, а на більше їх не вистачило.

У чвертьфіналі Франція зіграє з переможцем пари Уругвай – Португалія.

Чемпіонат світу 2018 року з футболу

1/8 фіналу

Франція – Аргентина – 4:3 (1:1)

Голи: 1:0 – Грізманн (13, пен), 1:1 – Ді Марія (41), 1:2 – Меркадо (48), 2:2 – Павар (57), 3:2 – Мбаппе (64), 4:2 – Мбаппе (68), 4:3 – Агуеро (90+3)