Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличко нагородив переможців 26-го «Пробігу під каштанами»: Сьогодні перемогли всі активні кияни

  • Розсилка
  Фото: kiev.klichko.org - Кличко нагородив переможців 26-го «Пробігу під каштанами»: Сьогодні перемогли всі активні кияни
  Фото: kiev.klichko.org

  Усього в програмі «Пробігу під каштанами» відбулося п'ять забігів

  Переможцями 26-го благодійного «Пробігу під каштанами» є всі активні кияни, які взяли участь у пробігу.

  Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час нагородження переможців пробігу.

  «Зараз на п'єдесталі переможців немає 72-річного В'ячеслава Андрійовича Крупка, який біг зі мною всю дистанцію. Та я переконаний, він - також переможець. Переможцями пробігу є і бабуся з маленьким хлопчиком. Вже недалеко від фінішу, дивлюсь - біжить бабуся, і поруч маленький хлопчик втомлено перебирає ногами. Посадив його собі на плечі. І так ми разом фінішували. Переможці сьогодні всі, хто брав участь у благодійному пробігові», - додав він.

  Кличко зауважив, що з кожним роком все більше і більше прихильників активного способу життя приєднується до «Пробігу під каштанами». За попередніми даними організаторів, у цьогорічному заході бігло понад 15 тисяч учасників.

  «Спорт дає заряд енергії, бадьорість і багато позитивних емоцій. Дякую кожному, хто сьогодні брав участь у спортивно-благодійному забігові. Київ - це спортивне місто!», - наголосив міський голова.

  Разом з тим, він зауважив, що його місія як мера - робити все, аби якомога більше спортивних і культурних подій, різноманітних конференцій відбувалося у столиці.

  «До Києва має приїжджати все більше гостей. Про Київ повинні говорити в світі. Київ повинен показувати приклад, - відзначив Кличко. - Якщо у місті спортивний мер, місто також має бути спортивним!», - підкреслив він.

  Мер нагородив учасників забігу мужніх - чоловіків та жінок з обмеженими можливостями, дітей з ДЦП, а також - учасників забігу серед спортсменів та найчисельнішу корпоративну команду. Нею виявилася команда у складі 2018 осіб.

  Відзначив нагородами міський голова також і одного з намолодших учасників - 4 річного хлопчика та його бабусю, які разом пробігли дистанцію у 4,9 кілометрів і фінішували з Кличком.

  Усього в програмі «Пробігу під каштанами» відбулося п'ять забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг в ходунках, дитячий забіг і благодійний.

  «Пробіг під каштанами» – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Останніми роками кошти, зібрані під час «Пробігу під каштанами», спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

  Починаючи з 2002 року участники «Пробігу під каштанами» почали підтримувати Центр та зібрали понад 437 000 доларів, на які було закуплено необхідні клініці обладнання та витратні матеріали.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ