Клуб Корнієнка здобув перемогу у Кубку Європи, Кальніченко та Яковлєв програли

Команди Кальніченка та Яковлєва майже втратили шанси продовжити боротьбу за трофей

Форвард литовського «Ювентуса» Максим Корнієнко отримав 12 хвилин ігрового часу у першому матчі 1/4 фіналу Кубку Європи FIBA.

У ньому його команда вдома перемогла «Альбу» - 87:74, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Українець набрав два очки (0/1 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/4 штрафних), зібрав п’ять підбирань, віддав одну передачу при одній втраті та трьох фолах.

Український форвард румунського «Клужа» Андрій Кальніченко програв перший матч чвертьфінальної дуелі «Гронінгену».

Команда нашого легіонера поступилась з рахунком 76:103, а форвард за 13 хвилин набрав три очки (1/3 триочкових), зібрав три підбирання та віддав одну передачу при одній втраті та двох фолах.

Денис Яковлєв з латвійського «Вентспілсу» також програв. Його команда поступилась вдома «Баккен Бірз» (73:93), а українець відіграв лише сім хвилин, набрав три очки (1/3 триочкових), зробив три підбирання й одну передачу при одній втраті та двох фолах.

Нагадаємо, центровий збірної України Кирило Фесенко провів вдалий матч у складі «Авелліно».